PRISTATYMAS

Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio. Nedirbame valstybinių švenčių metu. Visi užsakymai yra išsiunčiami per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo gavimo. Europos Sąjungos ribose siuntiniai pristatomi vidutiniškai per 7 darbo dienas. Likusiame pasaulyje siuntiniai pristatomi apytikriai per 10-14 dienų, priklausomai nuo siuntų kompanijos. Išsiuntimo laikas bei garantijos ir siuntos pristatymo laikas gali svyruoti dėl siuntų tarnybų veiklos trikdžių ar force majeure, už kuriuos mes nesame atsakingi.

Lietuvoje siuntos pristatymas – NEMOKAMAS. Siuntos siunčiamos per kurjerius pagal sistemą kurjeriaipigiau.lt. Užsakymas pasieks Jus per 1-2 darbo dienas.

SVARBU:  Primename, kad turite pasirinkti prekių pristatymo adresą, kuriuo bus galima Jus rasti, kai kurjeris pristatys siuntą. Jeigu pasirinktu laiku būsite kitu adresu, tuomet jį ir įveskite.

Siuntiniai į EU ir kitas pasaulio šalis siunčiami paštu. Užsakymas pasieks Jus po 5 – 8 dienų, po Jūsų padaryto užsakymo apmokėjimo. Paštas išsiųs Jums pranešimą apie gautą siuntinį, kurį turėsite atsiimti savo vietiniame pašte.

Pristatymas 5 Eur.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS LIETUVOJE

Nenaudotų kokybiškų prekių grąžinimu arba pirmuoju keitimu Lietuvoje pasirūpinsime NEMOKAMAI!

Jeigu įsigyta prekė Jums netiko arba nepatiko, per 14 dienų nuo prekių gavimo atsiųskite mums el. paštu info@qminute.com savo užsakymo numerį ir kitą su užsakymu susijusią informaciją, ir mes nedelsiant suorganizuosime prekių paėmimą iš Jūsų nurodyto adreso, ir naujų prekių pristatymą keitimo atveju.

Grąžinamos arba keičiamos kokybiškos prekės privalo būti:

  • visiškai nenaudotos ir nesugadintos
  • originalioje nepažeistoje pakuotėje su originaliomis etiketėmis
  • su pridėtu įsigijimo dokumentu

 

Jeigu aukščiau išvardintų sąlygų buvo laikomasi, pinigus už grąžintas prekes (išskyrus pristatymo mokestį) pervesime į Jūsų nurodytą sąskaitą per 14 dienų nuo grąžinamos prekės gavimo dienos.

Grąžinant arba keičiant kokybišką prekę antrą kartą, grąžinimo bei naujos prekės siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS UŽSIENYJE

Norint grąžinti arba pakeisti Qminute.com įsigytą kokybišką nenaudotą prekę iš adreso užsienio šalyje, prekės grąžinimo bei naujos prekės pristatymo išlaidas apmoka Pirkėjas. Visos kitos sąlygos išlieka tokios pat, kaip aprašyta aukščiau.